Witamy na stronie firmy Flow Media!

P r z e w i ń

 

Dziękujemy, za zaufanie!

Jesteśmy firmą zajmującą się: reklamą, kreowaniem wizerunku w social media, fotografią, realizacją filmów wideo, redagowaniem tekstów reklamowych, reportaży, realizacją profesjonalnych ujęć podniebnych, najazdów za pomocą drona, tworzeniem stron internetowych i grafik oraz wiele innych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i poznania nas bliżej.

Możemy pochwalić się uzyskaniem Certyfikatu ukończenia kursu marketingowego w ramach „Internetowych Rewolucji” firmy Google: Certyfikat Internetowych Rewolucji

Wszystko się zmienia – internet również. Cały czas bierzemy udział w różnego rodzaju seminariach, szkoleniach i kursach by być na bieżąco z innowacjami jakie nieustannie pojawiają się w sieci. Bierzemy przykład z najlepszych. Wojciech Bizub prowadzi strony na Facebooku dużych polskich marek i robi to naprawdę w punkt. 10-tygodniowe szkolenie naszej firmy zwieńcza poniższy certyfikat:

Pracujemy poza miastem (8 km od Radzynia Podlaskiego), dzięki czemu nie musimy wydawać pieniędzy na dzierżawę lokalu. Możesz być pewny, że płacisz za wykonaną usługę, bez dodatkowych kosztów. Zobacz jak pracujemy:

Zobacz inne nasze osiągnięcia, referencje i certyfikaty:

   

 
			
f