Nie możesz sprzedać auta? Pomożemy Ci!

P r z e w i ń

Najważniejszymi elementami w sprzedaży samochodu są dobre zdjęcia i rzetelny opis – to fakt znany z autopsji każdego, kto sprzedawał lub kupował auto.

Sami, gdy coś kupujemy przez internet to wolimy gdy przedmiot, którym jesteśmy zainteresowani ma ciekawy opis i sporo dobrej jakości fotografii. Ciężko jest wybrać się kilkadziesiąt kilometrów po auto, gdy jego sprzedawca zamieścił tylko kilka zdjęć pojazdu, na dodatek niezadowalającej jakości. Pamiętajmy, by nie popełniać tego błędu w swoim ogłoszeniu.

Co możemy Ci zaproponować? Mamy kilka dróg.

Jedną z ciekawszych opcji jest film, w którym głównym bohaterem jest Twój samochód. Możemy go pokazać z najciekawszej perspektywy, czyli z lotu ptaka. Po powrocie na ziemię na ziemię nagramy detale Twojego samochodu. Możemy użyć też kamer sportowych, by ukazać jak prowadzi się sprzedawany pojazd i jak pracuje jego silnik. Po skończonych ujęciach materiał trafia na stół montażowy w programie do obróbki wideo i za kilka dni przysyłamy link z filmem do zamieszczenia na aukcji czy ogłoszeniu.

Najważniejszą rzeczą są jednak zdjęcia. W tym wypadku proponujemy sesję fotograficzną pojazdu. Zazwyczaj fotografujemy aparatem pełnoklatkowym z użyciem trzech obiektywów, by jak najlepiej ukazać piękno i detale Twojego auta. Poniżej możecie zobaczyć sesje zdjęciowe dwóch aut, które były przygotowywane do sprzedaży. Z dumą informujemy, że zarówno niemiecki jak i francuski pojazd znalazły już nowego właściciela 🙂

Właśnie tworzymy film przygotowany pod sprzedaż pojazdu. Opublikujemy go niebawem – czekajcie!

f