P r z e w i ń

O nas

Flow Media to Wy!

Coraz więcej rzeczy przenosi się z realnego świata do Internetu. W tym cyfrowym robimy już zakupy, płacimy rachunki czy zamawiamy jedzenie. Wirtualna rzeczywistość też się zmienia – gazety wypierane są przez internetowe portale informacyjne, natomiast one powoli ustępują relacjom wideo.

Duże firmy zaczęły doceniać potęgę portali społecznościowych i tworzą skomplikowane kampanie social media, by ich usługi były na czasie. Jedyne co jest w życiu niezmienne to zmiana. Dlatego jesteśmy.

Flow Media istnieje od 2016 roku. Pierwsze kroki skierowaliśmy na działalność agencji informacyjnej. Kilka miesięcy później grupa działania rozszerzyła się do profesjonalnej fotografii reporterskiej, realizacji filmów na potrzeby promocji przedsiębiorstw oraz skrótów z wydarzeń lokalnych, a także o marketing w social media. Potem postanowiliśmy odlecieć i rozpoczęliśmy tworzenie filmów za pomocą quadrocopter’a. Więcej informacji o naszej działalności w zakładce „Co robimy„.

Flow Media wspiera również lokalne akcje.

Jesteśmy małą, ale prężnie działającą firmą. Możemy pochwalić się również bogatą listą stałych współpracowników i partnerów.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

Michał Maliszewski, właściciel Flow Media
			
f