P r z e w i ń

O nas

Flow Media to Wy!

Coraz więcej rzeczy przenosi się z realnego świata do Internetu. W tym cyfrowym robimy już zakupy, płacimy rachunki czy zamawiamy jedzenie. Wirtualna rzeczywistość też się zmienia – gazety wypierane są przez internetowe portale informacyjne, a nawet one powoli ustępują już relacjom wideo.

Duże firmy zaczęły doceniać potęgę portali społecznościowych i tworzą skomplikowane kampanie social media, by ich usługi były na czasie. Jedyne co jest w życiu niezmienne to zmiana. Dlatego jesteśmy… i ciągle nadążamy!

Flow Media istnieje od 2016 roku. Pierwszym celem była działalność agencji informacyjnej i marketingowej. Kilka miesięcy później zakres naszych usług rozszerzył się do profesjonalnej fotografii reporterskiej, realizacji filmów na potrzeby promocji przedsiębiorstw oraz skrótów z wydarzeń lokalnych, a także o marketing w social media. Potem postanowiliśmy odlecieć i rozpoczęliśmy tworzenie filmów za pomocą quadrocopter’ów. Więcej informacji o naszej działalności w zakładce „Co robimy„.

Flow Media wspiera również lokalne akcje, a także jest twórcą dużej, lokalnej marki Głodny24.pl.

 

 

 

Jesteśmy młodą, ale prężnie działającą firmą. Możemy pochwalić się również bogatą listą stałych współpracowników i partnerów.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

Michał Maliszewski, właściciel Flow Media
			
f