Ślub, chrzciny, a może komunia?

P r z e w i ń

Z przyjemnością informujemy, że nasi fotograficy posiadają legitymacje fotografa i kamerzysty upoważnionego do fotografowania i filmowania w czasie uroczystości liturgicznych, wydane przez Papieski Wydział Teologiczny w Warszawie (sekcja Św. Jana Chrzciciela, Centrum Formacji Liturgiczno-Biblijnej).

Posiadacz niniejszej legitymacji odbył szkolenie liturgiczne w zakresie fotografowania i filmowania w czasie uroczystości religijnych oraz został zapoznany z zasadami rejestrowania celebracji. Takie uprawnienie pozwala na rejestrowanie określonej uroczystości w kościele.

Powierzając nam wykonanie fotorelacji ze ślubu, chrzcin, pierwszej komunii itp. macie pewność, że nasza praca zostanie wykonana z poszanowaniem wartości chrześcijańskich. Zazwyczaj duszpasterz odprawiający Mszę Świętą, na której ma pracować fotograf lub kamerzysta zwraca się z prośbą o ukazanie uprawnień do wykonywania fotorelacji w świątyni. W razie braku legitymacji ksiądz może zabronić uwieczniania tych ważnych dla Was chwil.

Z nami możecie być spokojni. Wszystko pójdzie zgodnie z planem.
			
f