Zarezerwuj nas

Sprawdź swój termin

Zostaw swój kontakt, a my odezwiemy się w pierwszej możliwej chwili. Chętnie odpowiemy również na wszystkie Twoje pytania.

  Dla Biznesu

  Fotografia

  Fotografia jest jedną z naszych największych pasji, a dzięki specjalistycznej wiedzy i umiejętnościom oddajemy w Wasze ręce materiały najwyższej jakości. Flow Media daje pewność, że zadanie zostanie wykonane profesjonalnie i rzetelnie. Zdjęcia produktowe lub biznesowe? Dla nas to nie problem. 

  Zaproś  nas do swojej firmy lub zróbmy sesję w naszym studio.

  Nagrania wideo

  Począwszy od odpowiedniego oświetlenia, poprzez interesujące zdjęcia, aż po nienaganny montaż – staramy się dogonić ideał. Pomagają nam w tym nowoczesne technologie, które wykorzystujemy, aby stworzyć jeszcze lepszy materiał – taki, który zadowoli nawet najbardziej wymagających z Was. 

  Chętnie przedstawimy Waszą firmę lub produkt w filmowej opowieści.

  Copywriting

  Nasi copywriterzy podejmują się przygotowania treści kampanii reklamowych, stron internetowych, artykułów oraz ulotek w taki sposób, aby były rzeczowe i łatwe do zrozumienia, a przy tym atrakcyjne dla odbiorcy. Liderem naszego zespołu jest redaktor naczelny gazety informacyjnej, która dociera do szerokiego grona odbiorców. Flow Media od 10 lat pracuje ze słowem pisanym. 

  Zachęcmy do zapoznania się z naszymi materiałami.

  Quadrocoptery (drony)

  Z lotu ptaka możemy dostrzec prawdziwe piękno architektury, krajobrazów czy imprez masowych. To wszystko jest teraz w zasięgu Twojej ręki dzięki naszym dronom fotograficznym. Obraz 4K, nowoczesne bezzałogowe statki powietrzne, doświadczeni operatorzy – wszystko po to, by każdy projekt, który realizujemy był bezkonkurencyjny. 

  Lecimy?

  Reklama w social media

  Facebook, Instagram, YouTube, a może TikTok? Jeszcze do niedawna uważane za formę rozrywki, dzisiaj to podstawa promocji każdej firmy. Popularność mediów społecznościowych stworzyła wyjątkową okazję dotarcia do potencjalnego klienta zawsze i wszędzie, a my pomożemy Wam z niej skorzystać. Cieszymy się, że mamy możliwość reprezentować liczne grono firm w internecie. 

  Zróbmy razem promocję Twojej marki!

  Grafika komputerowa

  Wszystko zaczyna się w wyobraźni. My tylko nadajemy temu realny kształt. Bez ciekawego plakatu trudno będzie zareklamować wydarzenie, a bez ulotki zachęcić klientów do swoich usług. Atrakcyjny baner to z kolei świetny sposób na promocję swojej marki w Internecie. 

  Co możemy dla Ciebie wykonać?

  Strony internetowe i sklepy online

  Witryna www to cyfrowa wizytówka, która powinna dostarczać niezbędnych informacji o Twojej firmie, a jednocześnie być czytelna i atrakcyjna. Stale obserwujemy trendy, jakie pojawiają się w sieci, więc wykonany przez nas portal będzie elastyczny i nowoczesny. Profesjonalna wizytówka firmy, blog, czy e-sklep – dla nas to nie problem.

  Zapytaj nas o zrealizowane projekty stron internetowych i sklepów online.

  E-marketing

  Sprawne funkcjonowanie każdej działalności biznesowej jest uzależnione od ciągłego poszerzania grona klientów, co można osiągnąć dzięki odpowiedniej reklamie. Nasi specjaliści określą właściwe dla Waszej firmy metody promocji i wprowadzą je w życie – szybko, skutecznie i profesjonalnie.

  Pokaż się szerzej – razem z Flow Media.

  Wydruki wysokiej jakości

  Stawiamy na jakość, dlatego współpracujemy z drukarniami oraz labami fotograficznymi, którzy zapewniają profesjonalizm swojej pracy. Jednak najważniejszy jest projekt i plik końcowy, który otrzyma wykonawca druku, dlatego każdy projekt konsultujemy przed jego wydrukowaniem. 

  Zarówno zdjęcia, jak i ulotki, banery czy fotoksiążki – wszystko dopięte jest na ostatni guzik.

  Szybka sprzedaż auta

  Dobre zdjęcia są podstawą wzorowego ogłoszenia o sprzedaży samochodu, jednak skrupulatny osób również przyciąga rzeszę zainteresowanych osób. Mamy na swoim koncie liczne sukcesy w sprzedaży aut w ciągu pierwszych dni od wystawienia ogłoszenia, więc warto te zadanie powierzyć właśnie nam. 

  Myślisz nad sprzedażą samochodu? Skontaktuj się z nami!

  Digitalizacja i przegrywanie kaset VHS

  Stare kasety wideo niosą ze sobą piękne wspomnienia i morze emocji. Warto zachować takie chwile na dłużej. Powierz nam zdigitalizowanie swoich nagrań, by mogły być zawsze pod ręką. 

  Bo magnetowid to relikt przeszłości.

  Pozostańmy w kontakcie