Zarezerwuj nas

Sprawdź swój termin

Zostaw swój kontakt, a my odezwiemy się w pierwszej możliwej chwili. Chętnie odpowiemy również na wszystkie Twoje pytania.

  Welcome image
  Image name

  Nasze porady

  Fotografia to nasza pasja i wymarzona praca. Poznawanie nowych osób, łapanie ulotnych chwil oraz spojrzeń pełnych miłości - to nas napędza.

  Dlatego przygotowaliśmy dla Was kilka porad oraz wskazówek, które pomogą Wam przygotować się do sesji/dnia ślubu oraz poczuć się komfortowo przed obiektywem.

  Pamiętajcie, że podczas ceremonii ślubnej i sesji zdjęciowej zawsze możecie na nas liczyć. Będziemy zwracali uwagę na to, jak wyglądacie i podpowiemy, co musicie w danej sytuacji zrobić. Przy nas nie ma przekrzywionych muszek lub zawiniętego welonu 🙂

  Fotografia to sposób odczuwania, dotykania, kochania. To, co uchwyciliśmy w kadrze, zostaje już na zawsze.

  Tradycyjne przygotowania

  Panna Młoda - dzień przed przygotuj wszystkie dodatki takie jak: bielizna, pończochy, obuwie i biżuteria - będziemy chcieli je sfotografować. Dodatkowo jeśli jest coś, co Cię napędza lub inspiruje i chcesz to uwiecznić - przygotuj to i powiedz nam o tym. Pasja, hobby, a może ukochany koteł? Chętnie zrobimy mu zdjęcie. 

  Pan Młody - dzień przed planowaną uroczystością przygotowuj dodatki takie jak: obuwie, mucha, spinki, pasek, zegarek, perfumy oraz - tak samo jak w wypadku Panny Młodej - ważną rzecz w Twoim życiu. Rekomendujemy również przesyłanie do nas zdjęcia miejsc, w którym będą odbywały się przygotowania. Podpowiemy Wam co zmienić w przestrzeni by zachować elegancki wygląd i symetrię.

  Obrączki i bukiety dla Panny Młodej oraz Świadkowej znajdują się u Pana Młodego i to on ze świadkiem przywożą je dla Panny Młodej. Natomiast kwiaty do butonierki znajdują się u Panny Młodej.

  Po przyjeździe Pan Młody daje bukiet Pannie Młodej (podczas first look), następnie Panna Młoda przypina Panu Młodemu butonierkę. Pan Młody wkłada banknot do bucika, a na koniec Świadkowa wpina welon Pannie Młodej. Po wszystkim następuje błogosławieństwo - to po krótce o tradycyjnym obrzędzie ślubnym jeszcze przed kościołem.

  Program Image
  Program Image

  Dwa tygodnie przed ślubem

  Zadzwonimy do Was, by doprecyzować informacje, które podaliście nam na spotkaniu. Dopytamy o szczegóły uroczystości, zapytamy o niespodzianki dla gości (bo dla nas nie powinny być zaskoczeniem). Ważna uwaga! Razem z zespołem warto zrobić scenariusz Waszego najpiękniejszego dnia. 

  Dzień ślubu

  Nadszedł Wasz wymarzony dzień. Musicie pamiętać o najważniejszej rzeczy - ta impreza jest tylko dla Was! Pamiętajcie aby cieszyć się tym wydarzeniem oraz sobą nawzajem. Nie spotkaliśmy pary, która podczas odbierania materiału nie chciałaby przeżyć tych chwil jeszcze raz. Bawcie się, cieszcie w gronie najbliższych - przecież nie ma nic piękniejszego, a taka noc jest tylko raz w życiu.

  Program Image
  Program Image

  Rodzinna checklista zdjęć

  Jak nie zapomnieć o babci? Warto mieć checklistę zdjęć - to dobra przypominajka o wszystkich najbliższych. Przedstawiamy listę kombinacji zdjęć rodzinnych, o których należy pamiętać w przypadku portretów rodzinnych. Wszystkie układy zakładają zdjęcia z dwiema rodzinami.

  Zdjęcie rodzinne

   

  • Para Młoda z rodzicami
  • Para Młoda z rodzicami i rodzeństwem
  • Para Młoda z rodzicami, rodzeństwem + dziadkami
  • Para Młoda z najbliższą + dalszą rodziną
  • Para Młoda z rodzeństwem
  • Para Młoda z dziadkami
  • Para Młoda ze świadkami
  • Panna Młoda/Pan Młody z matką
  • Panna Młoda/Pan Młody z ojcem
  • Panna Młoda/Pan Młody z rodzeństwem
  • Panna Młoda/Pan Młody z dziadkami
  • Para Młoda ze wszystkimi gośćmi

  Ślub

  Podczas ceremonii zwalniamy tempo. Nie śpieszcie się podchodząc do ołtarza, jeśli nie będzie wiedzieli kiedy ruszyć - damy Wam sygnał.

  Pamiętajcie, że w naszym filmie jesteście aktorami, więc przywdziejcie tę rolę. Chcemy zobaczyć dużo miłości jak w najlepszym romansidle 🙂 Aktor nie zwraca uwagi na kamerę, chyba że w scenariuszu zapisane jest, że ma złamać czwartą ścianę. Wy również podczas składania przysięgi patrzycie sobie w oczy - nie na księdza, świadka czy fotografa – jesteście tylko Wy i tu rozgrywa się Wasza wielka miłość!

  Nie oglądajcie się na kogokolwiek - przecież wszystko jest zaplanowane, każdy ma swoją rolę i zadanie - bądźcie tam tylko dla siebie - jak aktorzy w pięknym filmie...

  Wesele

  W trakcie wesela będziemy chcieli Was zabrać na krótką sesję zdjęciową. Chcemy wykorzystać ogromne emocje, które macie w serduchach oraz ten wygląd modeli z żurnala. Nie na długo - nie martwcie się - goście wytrzymają bez Was pół godziny, a Wy trochę odsapniecie 😉

  Program Image
  Program Image

  Niezbędne rzeczy

  Rzeczy, które musicie zabrać ze sobą do kościoła i na przyjęcie weselne skompletujcie dzień przed ślubem i spakujcie je razem – dodatkowa para pończoch, zestaw naprawczy, środki przeciwbólowe, bibułki kosmetyczne i akcesoria do poprawy makijażu - to rzeczy pierwszej potrzeby. Weźcie też: buty na zmianę, prezenty dla rodziców oraz świadków, które najlepiej zawieźć dzień przed ceremonią do sali weselnej, aby w dniu ślubu nie zaprzątać sobie tym głowy.

  Dostarczenie dzieła

  Gdy opadnie konfetti siadamy do stacji roboczych w celu obróbki graficznej i montażu Waszego materiału. Stawiamy na jakość, więc na wykonanie dzieła potrzebujemy ok. 2 miesięcy. Po tym czasie udostępnimy Wam link do pobrania zdjęć, filmu oraz umawiamy się na odbiór boho skrzyneczki z odbitkami oraz pen-drivem. Opcją dodatkową jest piękny, pamiątkowy fotoalbum, o którym przeczytacie poniżej.

  Program Image
  Program Image

  Zainteresowaliśmy Cię?

  Napisz do nas wiadomość, a my chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

  Zostaw wiadomość

  Zostaw coś po sobie, a my chętnie odpowiemy na wszelkie pytania

   Fotoksiążka

   Niezapomniane chwile najpiękniejszego dnia w Waszym życiu warto oprawić grubą, ekskluzywną okładką. Powierz nam realizację fotoalbumu z Waszego ślubu, chrzcin dziecka czy komunii. Korzystamy z wysokiej jakości materiałów (zamsz, płótno), natomiast nasze druki przegotowują profesjonalne laby, które oferują usługi tylko dla zawodowych fotografików. Spotkaj się z nami, zobacz próbniki okładek i sprawdź na własne oczy jakość wykonania naszych produktów.

   Program Image
   Program Image