Zarezerwuj nas

Sprawdź swój termin

Zostaw swój kontakt, a my odezwiemy się w pierwszej możliwej chwili. Chętnie odpowiemy również na wszystkie Twoje pytania.

  Sesja narzeczeńska Ilony i Przemka – letnie wspomnienia w Radzyniu Podlaskim

  Podczas ciepłego, lipcowego popołudnia Ilona i Przemek zdecydowali się na zatrzymanie czasu w malowniczych okolicach Radzynia Podlaskiego. Choć historyczny Pałac Potockich majaczył w tle, to prawdziwym bohaterem tej sesji była niezachwiana miłość i naturalna interakcja między narzeczonymi. Wędrując po spokojnych, zielonych krajobrazach, para dzieliła się między sobą czułościami, które zostały uchwycone przez nasze obiektywy. Spontaniczne uśmiechy, delikatne dotyki i pełne ciepła spojrzenia – wszystko to sprawiło, że każde zdjęcie oddaje autentyczne emocje i bliskość, którą dzielą Ilona i Przemek. Sesja narzeczeńska wykorzystała piękno letniego światła, które idealnie podkreśliło romantyczny nastrój tych chwil. Fotografie z tej sesji będą wspaniałą pamiątką dla Ilony i Przemka, przypominającą o ich miłości i o szczególnym czasie, który razem spędzili, zanim powiedzą sobie „tak”. W Flow Media jesteśmy dumni, że mogliśmy towarzyszyć Ilonie i Przemkowi w tej pięknej podróży. Zapraszamy do oglądania galerii zdjęć, które są świadectwem ich uczucia i piękna otaczającej ich przyrody.
  Share

  Podoba się? Zapisz się na sesję

  Pozostaw swój kontakt byśmy mogli odezwać się do Ciebie w pierwszej możliwej chwili
  Zarezerwuj nas

  Zarezerwuj nas

  Zostaw swój kontakt, a my odezwiemy się w pierwszej możliwej chwili. Chętnie odpowiemy również na wszystkie Twoje pytania.